nezávazná poptávka

Novinky

03.05.
2021

Covid-19 nařízení vlády

Dovolujeme si našim zákazníkům sdělit, že naší priporitou je dodržování všech mimořádných opatření, kterými Ministerstvo zdravotnictví zavádí protiepidemická opatření na základě pandemického zákona. Každý zaměstnanec ... více

Orientační ceny komínů

Naše firma se zabývá samotnou rekonstrukcí, či montáží komínů. Nejedná se o prodej, či zásilku kusového zboží, kde je otázka ceny jednoznačná. Ve většině případů nelze určit objektivní cenu za metr.

Stavba nového komína (Schiedel či Vícevrstvý)  
Od 2.000,- Kč cena se odvíjí dle průměru, paliva spotřebiče a kotvení
  • na veškerou realizaci a služby poskytujeme záruku 3 roky od provedení
  • na použitý materiál poskytujeme záruku až 20 let dle dodavatele

Pozor na cenu "za metr"!

V našem oboru se velmi často používá pojem "cena za metr". Pokud vám někdo sdělí tuto cenu, víte o jakém "metru" hovoří? Myslíte, že hovoří o běžném metru, tedy "holém" jednom metru např. komínové vložky?

V takovém případě je to jistě, na první pohled "velmi levná firma". Cena se i u nejdražších komínových vložek může pohybovat někde v rozmezí 800 - 2 000 Kč. Cena působí tedy na první dojem velmi lákavě. V nabídce ovšem nejsou započítány potřebné tvarovky (dvířkový kus s novými AC dvířky, napojovací kus, odvod kondenzátu, krycí deska), kotvení, přístup ke komínu (lešení, montážní plošina), bourací a zednické práce atd.

Situace má dvě východiska:

  • Nemile vás překvapí konečná faktura
  • Nebo uvedené komponenty nebudou namontovány

Abychom byli úplní - nutno dodat, že i v případě kompletní skladby komína není vyhráno. Musíme přeci získat průměrnou cenu za "metr komína". Důležitá totiž je výška komína. Rozdíl, zda cenu dělíme 5-ti či 10-ti metry bude podstatný!

A naše nabídka ...

Nebojte se využít bezplatnou prohlídku našeho technika přímo u vás doma!

Náš zástupce objektivně posoudí celou situaci. Navrhne řešení a vypracuje konkrétní cenovou kalkulaci, kde zohlední fyzický stav komína, požadované práce a všechny ostatní místní podmínky. 

Zásadní podmínkou našich řešení je splnění minimálních požadavků stanovených příslušnými předpisy, zejména ČSN 734201-2010. 

Hledáte-li kontakt na příslušného zástupce, klikněte zde. 

Orientační ceny 

Orientační cena za metr - pro komín vysoký 10 metrů, standardní sestavy bez kotvení, dopravy a DPH. 

  • Stavba nového komína (Schiedel či Vícevrstvý)

Od 2.200 Kč do 9.650 Kč - dle průměru, paliva spotřebiče a kotvení

Nezávazná poptávka