Profil společnosti komínSOS. s.r.o.

KomínSOS. s. r.o. je specializovanou firmou v oblasti rekonstrukcí komínů a díky technologii frézování je také jedinečnou firmou v rámci celé ČR.
 

Firma byla založena v roce 1996. V průběhu roku 1999 převzala aktivity firmy komínSOS - obnova komínů s.r.o. a navázala tak na dlouholeté zkušenosti v oblasti rekonstrukcí komínů. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Jilemnici.
 
Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001-2009. 

Články komínSOS na www.bydleniprokazdeho.cz

Systém obnovy komínů

Budova společnosti komínSOS
Nabízíme vám prověřený systém zahrnující veškeré práce spojené s rekonstrukcemi kouřových cest - počínaje kouřovody přes vlastní komínový průduch až po nadstřešní části komínů. Systém obnovy komínů je neustále vyvíjen, využívá nejnovější poznatky a materiály v oblasti komínů.
 
Pilotním podnikem tohoto systému v ČR je firma komínSOS. s.r.o. Jilemnice. Pracovníci této firmy pracují v oblasti rekonstrukce komínů již přes 30 let. Vybavení tohoto střediska umožňuje provádět veškeré rekonstrukce ve spádové oblasti a speciální práce po celém území republiky, popřípadě na Slovensku.
 
Podnik buduje síť zastoupení pro pokrytí potřeb na celém území ČR, to umožňuje provádět speciální práce - např. frézování komínů v libovolném místě republiky.

Záruka prvotřídní kvality

Vložkování, které provádí firma komínSOS s.r.o. splňuje normy ČSN a dle použitého materiálu i normy DIN a ÖNORM. Vložkování komínu se provádí dle technických podmínek vydaných Společenstvem kominíků. Kromě běžně používaných materiálů, jako jsou výrobky z nerezového plechu, používá firma komínSOS s.r.o. šamotové materiály a dále nejnovější systémy pro plynové spotřebiče - systémy Ricom nebo Almeva apod.  
 
Některé z používaných materiálů jsou i ve flexibilním provedení pro použití do uhýbaných komínů. Na základě vašeho požadavku provedou pracovníci firmy bezplatnou předběžnou prohlídku a vypracují technický a cenový návrh komínového řešení.

Dodavatelé

www.schiedel.cz
www.jeremias.cz

Partneři

www.schiedel.cz

Výsledkem naší práce je:

  • Technické vyřešení kouřové cesty
  • Zvýšení bezpečnosti spalovacího procesu
  • Snížení nákladů na vytápění
  • Snížení emisí

Mohlo by vás zajímat

Certifikáty Reference