nezávazná poptávka

Novinky

03.05.
2021

Covid-19 nařízení vlády

Dovolujeme si našim zákazníkům sdělit, že naší priporitou je dodržování všech mimořádných opatření, kterými Ministerstvo zdravotnictví zavádí protiepidemická opatření na základě pandemického zákona. Každý zaměstnanec ... více

Profil společnosti komínSOS. s.r.o.

KomínSOS. s. r.o. je specializovanou firmou v oblasti rekonstrukcí komínů a díky technologii frézování je také jedinečnou firmou v rámci celé ČR.
 

Firma byla založena v roce 1996. V průběhu roku 1999 převzala aktivity firmy komínSOS - obnova komínů s.r.o. a navázala tak na dlouholeté zkušenosti v oblasti rekonstrukcí komínů. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Jilemnici.
 
Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001-2009. 

Články komínSOS na www.bydleniprokazdeho.cz

Systém obnovy komínů

Budova společnosti komínSOS
Nabízíme vám prověřený systém zahrnující veškeré práce spojené s rekonstrukcemi kouřových cest - počínaje kouřovody přes vlastní komínový průduch až po nadstřešní části komínů. Systém obnovy komínů je neustále vyvíjen, využívá nejnovější poznatky a materiály v oblasti komínů.
 
Pilotním podnikem tohoto systému v ČR je firma komínSOS. s.r.o. Jilemnice. Pracovníci této firmy pracují v oblasti rekonstrukce komínů již přes 30 let. Vybavení tohoto střediska umožňuje provádět veškeré rekonstrukce ve spádové oblasti a speciální práce po celém území republiky, popřípadě na Slovensku.
 
Podnik buduje síť zastoupení pro pokrytí potřeb na celém území ČR, to umožňuje provádět speciální práce - např. frézování komínů v libovolném místě republiky.

Záruka prvotřídní kvality

Vložkování, které provádí firma komínSOS s.r.o. splňuje normy ČSN a dle použitého materiálu i normy DIN a ÖNORM. Vložkování komínu se provádí dle technických podmínek vydaných Společenstvem kominíků. Kromě běžně používaných materiálů, jako jsou výrobky z nerezového plechu, používá firma komínSOS s.r.o. šamotové materiály a dále nejnovější systémy pro plynové spotřebiče - systémy Ricom nebo Almeva apod.  
 
Některé z používaných materiálů jsou i ve flexibilním provedení pro použití do uhýbaných komínů. Na základě vašeho požadavku provedou pracovníci firmy bezplatnou předběžnou prohlídku a vypracují technický a cenový návrh komínového řešení.

Dodavatelé

www.schiedel.cz
www.jeremias.cz

Partneři

www.schiedel.cz

Výsledkem naší práce je:

  • Technické vyřešení kouřové cesty
  • Zvýšení bezpečnosti spalovacího procesu
  • Snížení nákladů na vytápění
  • Snížení emisí

Mohlo by vás zajímat

Certifikáty Reference